Apartmán CarClub Vrchlabí – rekreace u Herlíkovic


0

 

OSPEA nabízí týdenní pobyt s ubytováním

(pro 4 osoby + 2 přistýlky)

za výhodnou cenu pro členy OSPEA za 3.000,- v apartmánu CarClub ve Vrchlabí.

 

Dovolujeme si Vám představit jeden z našich apartmánů, který máme celoročně rezervovaný (nejen) pro naše členy. Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny a proto vhodné pro rodinnou dovolenou na horách s možností vlastního vaření.

 

Apartmán Car Club leží na okraji Vrchlabí, u výpadovky na Trutnov. Mimo zimní období je vhodný pro cykloturistiku a výlety po okolí. Cyklopůjčovna a koňská farma, se nacházejí nedaleko. V zimním období se cca 5km nachází Ski areál Herlíkovice.

Náš apartmán je 2kk, s vlastní koupelnou (se sprchovým koutem), wc, pračkou, a nachází se ve druhém patře objektu. Maximální obsazení je 2+2+2, z toho 2x plné lůžko, 2x rozkládací gauč a 2x matrace.

Apartmán je vybaven TV, kuchyňskou linkou s dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnkou, lednicí a kompletní sadou nádobí a hrnců. Deky a polštáře (včetně povlečení) na všechna lůžka jsou na místě. Průběžný úklid si každý zajišťuje sám, úklid po odjezdu je zajištěn ze strany majitele objektu.

V prvním patře objektu se nachází restaurace, parkování je na parkovišti přímo u penzionu.

 

Pobyty probíhají vždy v týdenních turnusech a den nástupu / odjezdu, je vždy PÁTEK.

Objekt je nutno opustit vždy v PÁTEK do 12.hod,

nástup je možný vždy v PÁTEK po 16.hod

 

Ceny:

    • člen OSPEA  3.000,-

  • nečlen a vícečlen OSPEA  6.000,-

Cena je za týden za celý apartmán, včetně energií.

 

Úhradu ceny za pobyt, je nutno provést nejpozději 30 dní před odjezdem na účet OSPEA: 107–2653980287 / 0100

Do zprávy pro příjemce napíšete název apartmánu + Vaše jméno.
Jako variabilní symbol uvedete termín nástupu pobytu.

 

Další info na http://www.carclub.cz/…/222038-penzion-car-club-lanovska-633

Rezervace:

Rezervace apartmánu v Car Clubu Vrchlabí

Týden v srdci Krkonoš pro celou rodinu již od 3.000,-

!POZOR!

členové OSPEA se zdravotně,

či tělesně postiženými dětmi mají 1 týden zdarma

Dovolujeme si Vám představit první dva z našich apartmánů, označené 312A a 312B, které máme celoročně rezervované (nejen) pro naše členy. Oba apartmány jsou kompletně vybaveny a proto vhodné pro rodinnou dovolenou na horách s možností vlastního vaření.

Penzion U Švýcarského dvoraleží v klidné části Janských Lázní, cca 100m od nejbližší sjezdovky. Oba apartmány jsou 1kk, s vlastní koupelnou (se sprchovým koutem) a wc, a nachází se v přízemí objektu. Maximální obsazení je pro 312A 3+1, z toho 3x plné lůžko a (na žádost u majitele) 1 rozkládací přistýlka, 312B má 4 plná lůžka. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s vařičem, mikrovlnkou, lednicí s mrazákem a kompletní sadou nádobí a hrnců. Deky a polštáře (včetně povlečení) na všechna lůžka jsou na místě. Průběžný úklid si každý zajišťuje sám, úklid před odjezdem je zajištěn ze strany majitele objektu. Parkování je na parkovišti přímo u penzionu. Pobyty probíhají vždy v týdenních turnusech a den nástupu/odjezdu, je vždy PÁTEK. Objekt je nutno opustit vždy v PÁTEK do 11.hod, nástup je možný vždy v PÁTEK po 14.hod Ceny: člen OSPEA 3.000,- nečlen a vícečlen OSPEA 6.000,- .Cena je za týden za celý apartmán, včetně energií.Dále je třeba uhradit za každého dospělého 20,-/den a každé dítě do 18-ti let 5,-/den, poplatek obci. Tento je splatný v den nástupu, k rukám majitele objektu.Úhradu ceny za pobyt, je nutno provést nejpozději 30 dní před odjezdem na účet OSPEA: 107–2653980287/0100 Do zprávy pro příjemce napíšete název apartmánu + Vaše jméno. Jako variabilní symbol uvedete termín nástupu pobytu.

 

Máme něco i pro opravdu velké rodiny…

Rádi bychom Vám představili náš další apartmán. I tento apartmán je kompletně vybaven, navíc poskytuje možnost ubytování až 6ti osobám. Pension Car Club leží na okraji Vrchlabí, přímo u výpadovky na Trutnov. Mimo zimní období je vhodný pro cykloturistiku a výlety po okolí. Cyklopůjčovna a koňská farma, se nacházejí nedaleko. V zimním období se cca 5km nachází ski areál Herlíkovice. Náš apartmán je 2kk, s vlastní koupelnou (se sprchovým koutem), WC, pračkou, a nachází se ve druhém patře objektu. Maximální obsazení je 2+2+2, z toho 2x plné lůžko, 2x rozkládací gauč a 2x matrace. Apartmán je vybaven TV, kuchyňskou linkou s dvouplotýnkovým vařičem, mikrovlnkou, lednicí a kompletní sadou nádobí a hrnců. Deky a polštáře (včetně povlečení) na všechna lůžka jsou na místě. Průběžný úklid si každý zajišťuje sám, úklid před odjezdem je zajištěn ze strany majitele objektu. V prvním patře objektu se nachází restaurace, parkování je na parkovišti přímo u penzionu. Pobyty probíhají vždy v týdenních turnusech a den nástupu/odjezdu, je vždy PÁTEK. Objekt je nutno opustit vždy v PÁTEK do 12.hod, nástup je možný vždy v PÁTEK po 16.hod

Ceny: člen OSPEA 3.000,-

nečlen a vícečlen OSPEA 6.000,-

Cena je za týden za celý apartmán, včetně energií.

Více informací na www.ospea.cz

facebook.com/ospea.bus

facebook.com/ospeasvaz


Fotogalerie:

0 1 2 3 4 5 6 7 8 8b 9 10 12 13 14

Updated: 14. 1. 2020 — 15:51
© 2016 Ospea - odborový svaz Frontier Theme