VPN Ospea


Aktuální ceník ke staženíNOVÝ CENÍK od 22.2.2020

🙂 🙂 🙂 Tarif TP6 (neomez.volání, SMS i neomezený internet) si můžete objednat přes formulář „Změna tarifu“ níže. Nastavení tarifu může trvat až 2 prac.dny 🙂 🙂 🙂


 

HLAVNÍ NABÍDKA – nastavení služeb

Po kliknutí na příslušné tlačítko se Vám otevře webový formulář. Po správném vyplnění Vám bude prioritně požadovaná služba nastavena. V případě potíží s formulářem kontaktujte naší Infolinku VPN Ospea na čísle 777 107 077.

Změna mobilního tarifu

… pokud se chystáte změnit tarif pro volání (minutová sazba, neomezený, neomezený s internetem) – účtuje se vždy poměrná část, není nutné měnit od 1.dne v měsíci. Pokud budete vyžadovat od prvního dne v měsíci, pak požadavky uzavíráme 5 kalendářních dní předem.

Změna datového tarifu

… pokud se chystáte změnit internet (u minutového tarifu nebo jako doplněk k neomezenému tarifu bez internetu) – účtuje se vždy plná sazba za internet, tedy pokud chcete měnit datový tarif v průběhu měsíce, zaplatíte za původní i nový plnou sazbu. Doporučujeme Vám si ho nechat nastavit k 1.dni v měsíci

Zablokování SIM karty

… pro zablokování SIM karty z důvodu krádeže nebo ztráty volejte ihned na číslo Infolinky VPN Ospea 777 107 077 a v hlasovém menu stiskněte „1“, budete přepojeni na operátora poskytovatele, který Vám číslo zablokuje. Pokud nemáte možnost zavolat operátorovi, vyplňte tedy náš formulář (blokace bude realizována přednostně, nejpozději však do 24 hodin). Pro odblokování SIM karty z důvodu nálezu Vaší ztracené SIM karty volejte Infolinku VPN Ospea.

Duplikát SIM karty

… pokud máte již SIM kartu na kterou Vám číslo nahrajeme – při výměně za jinou velikost. Po ztrátě či odcizení do poznámky uveďte, že si přejete SIM odblokovat, pokud je blokována z důvodu ztráty či odcizení. Prázdnou OneNet SIM kartu si můžete vyzvednout zdarma na kterékoliv prodejně operátora.

Premium SMS

… SMS zprávy na čísla začínající číslicí 9 (SMS jízdenka, hlasování, soutěže, atd.) – pouze při dobré platební historii (aktivace může trvat déle než 24 hodin).

Reset hesla pro Samoobsluhu

… přepne na web operátora, vyplníte telefonní číslo Vašeho účtu a zadáte svůj registrovaný e-mail (pokud se nepodaří, kontaktujte Infolinku VPN Ospea).

REKLAMACE - vyúčtování

… pokud je Vám vyúčtování nesrozumitelné nebo Vám něco nesedí, neváhejte vyplnit náš reklamační formulář.

Platba inkasem

Po dohodě lze strhávat částku automaticky z Vašeho bankovního účtu (inkaso).

…. další webové formuláře připravujeme.

****************************************************************************************

Vážení členové i budoucí zájemci o mobilní služby VPN Ospea.

Infolinka VPN Ospea na čísle 777 107 077 je v provozu Nonstop, ovšem přepojování na pracovníka pro živý hovor je omezen. Dovolujeme si Vás upozornit, že pracovník Infolinky je většinou k dispozici v pracovní dny od 16 do 20 hodin. Ovšem připomínáme, že mimo tuto dobu (nebo také v případě vytíženosti Infolinky a ostatních důvodů) je k dispozici hlasová schránka. Namluvte vzkaz a mimo provozní dobu jsme také schopni a ochotni řešit Vaše požadavky dle Vašich potřeb. V případě, že si neradi povídáte se „záznamníkem“, pak využijte formu písemnou (SMS nebo e-mail). Pokud nezanecháte na záznamníku zprávu, považujeme hovor za bezpředmětný!

Můžete nám poslat SMS s konkrétním požadavkem, či napsat e-mail na vpn@ospea.cz

Jsme tu pro Vás rádi.

Vaše OSPEA

****************************************************************************************

Podmínky pro získání některého z tarifů:

Podmínkou pro získání výhodného tarifu, je členství v Odborovém Svazu OSPEA. Pokud nejste členem, kontaktujte předsedu Odborového Svazu OSPEA, pana Vratislava Feigela na čísle 775 768 001 nebo kteréhokoliv zástupce Ospea.

Způsob získání SIM karty

  • Nové telefonní číslo: můžeme Vám přidělit SIM kartu s novým telefonním číslem z naší číselné řady (můžete ji ihned začít používat). K tomu potřebujete prázdnou OneNet SIM kartu, kterou získáte zdarma na kterékoliv prodejně operátora, poté kontaktujete nás k přidělení nového čísla.
  • Vaše telefonní číslo: můžeme přenést Vaše telefonní číslo od kteréhokoliv českého operátora (přenos trvá cca 8 pracovních dní). Postup je následující:
    • T-Mobile, O2 a ostatní virtuální operátoři: je potřeba si vyžádat ČVOP kód (přenosový kód), tedy je potřeba kontaktovat svého operátora, který Vám jej sdělí. Dále potřebujete prázdnou OneNet SIM kartu, kterou získáte zdarma na kterékoliv prodejně Vodafonu, poté kontaktujete nás a sdělíte nám ČVOP kód (přenosový kód), telefonní číslo a tarif, který požadujete.
    • Vodafone – paušál: je potřeba vypovědět smlouvu s tím, že si číslo ponecháte v síti Vodafone a vyplnit tento formulář. SIM karta Vám zůstavá stejná, tedy převod čísla proběhne bez výměny SIM karty.
    • Vodafone – předplacená karta (na kredit): je nutné navštívit prodejnu Vodafone a tam si nechat předplacenou kartu zaregistrovat na své jméno. Pak lze realizovat převod pomocí tohoto formuláře.

Vyúčtování a platby

Zúčtovací období pro všechny tarify je od prvního do posledního kalendářního dne v měsíci. Vyúčtování je zasíláno SMS zprávou a e-mailem (cca kolem 15. – 24. dne v měsíci). Splatnost je nejpozději do 12. dne následujícího měsíce. Platby hraďte převodem na účet č. 1072653980287/0100, variabilní symbol platby bude uveden ve vyúčtování (Vaše telefonní číslo), specifický symbol je ve tvaru mmrrrr (tedy měsíc a rok, např. 062017 nebo 102017). Po dohodě lze strhávat částku automaticky z Vašeho bankovního účtu (inkaso). Úhrada v hotovosti je možná pouze po předchozí dohodě v kanceláři Ospea ve vozovně Strašnice.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na Infolince VPN Ospea na čísle 777 107 077 v pracovní dny od 16 do 20 hodin.

© 2016 Ospea - odborový svaz Frontier Theme